ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

 

Займаючи лідируючі позиції у сфері розвитку систем техногенної безпеки та моніторингу, компанія «Укртрансзв’язок» забезпечує розробку і впровадження широкого спектру сучасних рішень, які перетворюють обладнання та програмні продукти в комплексні системи, що дозволяють при оптимальних витратах Замовника вирішувати ефективний максимум різноманітних завдань.

Основними напрямками діяльності компанії є розробка і впровадження автоматизованих систем: 

         • раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення (СРВНСО);
         • контролю параметрів конструкцій покрівель великої площі;
         • контролю параметрів конструкцій мостових переходів, будівель та інженерних споруд;
         • виявлення несанкціонованих впливів на конструкції інженерних споруд;
         • моніторингу стану зсувонебезпечних територій, і територій, що мають ризик підтоплення;
         • систем оповіщення;

а також комплексних рішень в галузі забезпечення техногенно-екологічної безпеки та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на хімічних, біологічних, гідротехнічних, радіаційних, вибухо-/пожежо-небезпечних об’єктах, та об’єктах з масовим скупченням людей.

 

Компанія «Укртрансзв’язок» має всі необхідні ліцензії, укомплектована штатом висококваліфікованих фахівців, які мають необхідні дозволи та допуски, у. т.ч. до державної таємниці. 

Міцні ділові відносини з більшістю виробників обладнання для СРВНСО, а також більш ніж 30-ма підприємствами - спеціалістами в галузі проектування й монтажу, науковими центрами та інститутами, дозволяють комплексно вирішувати найбільш складні завдання, знаходити оптимальні рішення і централізовано підходити до виконання значних обсягів робіт.

     

Досягнення компанії

Географія наших проектів охоплює практично всі регіони України. Зусиллями наших фахівців виконуються роботи по впровадженню систем різної складності, в т.ч. на таких великих підприємствах,  як:  ДП  «Завод  410  Цивільної  авіації»,  Дніпродзержинська  ГЕС,  Канівська   ГЕС, ВАТ «Ічнянський   завод   сухого   молока   і   масла»,   ПАТ   «Будинок   Меблів»,   ТРЦ   SKYMALL, ТРЦ «Аладдін», ТРЦ «Ocean Plaza», мережа гіпермаркетів «АШАН», мережа гіпермаркетів «Новус», виставковий центр «Київекспоплаза»,   ПАТ  «Кисневий  завод»,  Філіал  ТЕЦ-6  ПАТ   «Київенерго», ПАТ «Білоцерківька ТЕЦ», ПАТ «Київський маргариновий завод», ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», Бортницька станція аерації ПАТ АК «Київводоканал», ПАТ «Оболонь» та багатьох інших.

 

Компанія «Укртрансзв’язок» брала участь у  ХІ  та  ХІІ Міжнародних   спеціалізованих виставочних форумах «Технології захисту».

В 2013 році ТОВ «Укртрансзв’язок»  нагороджено Золотим  дипломом  X   Всеукраїнського рейтингу професіоналізму служб безпеки.

Постачальниками обладнання для проектів, що реалізує компанія, є великі спеціалізовані науково-виробничі підприємства - визнані в Україні лідери в галузі виробництва продукції та розробки технологій для СРВНСО, продукція яких неодноразово ставала переможцем спеціалізованих конкурсів на кращу продукцію у сфері цивільного захисту, що проводились МНС України в рамках Міжнародних спеціалізованих виставочних форумів «Технології захисту». 

Компанія має власні розробки автоматизованих систем, які охороняються відповідними патентами, що видані Державною службою інтелектуальної власності України та зареєстровані в Державному реєстрі патентів України.

 

Цінності компанії 

Кожен наш клієнт – це, в першу чергу, наш партнер у важливій спільній діяльності, метою якої є: 

          • підвищення рівня техногенної безпеки;
          • зниження кількості техногенних катастроф;
          • уникнення великих матеріальних збитків;
          • найголовніше, збереження людського життя. 

     

Відповідальність 

Ми об’єднали кращі вітчизняні і зарубіжні технології, науковий підхід й практичний досвід фахівців вищої категорії, що дозволяє нам забезпечити індивідуальний підхід до кожного нашого партнера, підібрати оптимальні технічні рішення та строки впровадження систем, комфортні умови поетапної оплати й гарантувати високу якість робіт. 

 

Інноваційність 

Кожна система - це окреме технічне рішення, засноване на накопиченому досвіді фахівців  у поєданні з науковим підходом до використання останніх досягнень у відповідній галузі. Індивідуальний підхід до виконання кожного проекту дозволяє не зупинятися на досягнутих результатах і вирішувати найскладніші завдання.

 

Фахівці ТОВ «Укртрансзв’язок» приймали активну участь у розробці ДБН В.2.5-76:2014 «Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення», що встановлюють вимоги до проектування та монтування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення, обов'язковому обладнанню якими підлягають об'єкти, будівлі та споруди з ризиком виникнення надзвичайних ситуацій загальнодержавного, регіонального або місцевого рівнів, а також будівлі і споруди класу наслідків (відповідальності) СС2, СС3 відповідно до ДБН В.1.2-14, ДБН А.2.2-3.

 

 

 

 

Яндекс.Метрика