ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

 

Однією з головних переваг партнерства з нашою компанією є висока якість у виконанні робіт і комплексний підхід в обслуговуванні. Для реалізації цих принципів ми використовуємо сучасні технічні рішення й індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Партнерство

Компанія «Укртрансзв’язок» відкрита для укладення партнерських відносин з кожною організацією, що зацікавлена в співробітництві.

Компанія «Укртрансзв’язок» має міцні ділові відносини з більшістю виробників обладнання для СРВНСО, більш ніж з 20-ма підприємствами – спеціалістами в галузі проектування і монтажу, науковими центрами й інститутами, що дозволяє комплексно вирішувати завдання, знаходити оптимальні рішення та централізовано підходити до виконання значних обсягів робіт.

 

Ліцензії

ТОВ «Укртрансзв’язок» здійснює свою діяльність у відповідності до діючого законодавства України, враховуючи всі чинні державні нормативи, на підставі всіх необхідних ліцензій і дозволів, запатентованого обладнання, а саме:

         • Ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 08.09.2014 року Серія АЕ № 526232 (клас наслідків СС2, СС3);
         • Дозвіл Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України на виконання робіт підвищеної небезпеки від 17.07.2012р. №3106.14.32;
         • Патент на корисну модель «Система раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення» №75405.
Яндекс.Метрика